Vandaag hadden wij een oefendag voor onze aankomend agility instructeurs en 1 van onze pakwerkers.

Nicky Kuipers en Katalin Leferink hebben vandaag een fanatiek en sportieve dag verzorgd voor een aantal van onze leden. 

Agility is een nieuw onderdeel bij onze vereniging, en daarvoor moet je wel mensen hebben die weten wat ze doen! Dus zijn er een aantal leden druk bezig om agility instructeur te worden, en wat doen ze het goed! Katalin helpt ze fantastisch op weg!

Ook hebben wij een aankomend talent wat pakwerker wil worden, hij heeft vandaag zijn eerste training gehad van Nicky. Tim is een gemotiveerde jongen die graag wat voor onze vereniging wil doen. En doordat hij er ook bij is kunnen we er samen met onze andere pakwerker voor zorgen dat er bijna elke training alle onderdelen geoefend kunnen worden!

Katalin en Nicky bedankt voor deze leerzame dag! 

Ook willen we Kim en Marco bedanken, zij hebben geholpen de agility trainingsdag te verzorgen door hun kennis en hondjes in te zetten!

Wil jij ook komen trainen bij onze gezellige vereniging waar plezier voorop staat? Neem dan nu contact op!